اخبار > تدوین برنامه میان مدت پنج ساله معاونت منابع انسانی و پشتیبانی
سه شنبه ٠٦ فروردين ١٣٩٨


  چاپ        ارسال به دوست

معاون منابع انسانی و پشتیبانی؛

تدوین برنامه میان مدت پنج ساله معاونت منابع انسانی و پشتیبانی

سید مصطفی حسینی نژاد، در هشتمین اجلاسیه سالانه مدیران استانی و معاونین ستادی حوزه های علمیه که در قم برگزار شد با ارائه گزارشی از فعالیت های  معاونت منابع انسانی و پشتیبانی اظهار داشت: تدوین برنامه میان مدت پنج ساله، نخستین فعالیت این معاونت در مدیریت جدید حوزه های علمیه بوده تا بتوان بر اساس آن کارها را به پیش برد.

وی ابراز داشت: «برنامه ریزی برای اجرای برنامه پنج ساله مدیریت توسعه و عمران»، «برنامه ریزی اجرایی برای همه واحدهای معاونت» و ... از دیگر فعالیت های این معاونت بوده است.

معاون منابع انسانی و پشتیبانی خاطرنشان ساخت: «طراحی پروژه ساختمان ستاد مرکز مدیریت»، «اصلاح فرآیند بودجه ریزی عمرانی و توسعه اختیارات و وظایف معاونت منابع انسانی»، «ارتباط و فعال سازی انجمن حامیان و خیرین»، «پیگیری بودجه های دولتی»، «تسویه دیون حوزه»، «تکریم بازنشستگان»، «احصاء سنوات بیمه ای»، «طراحی و تدوین تقویم آموزشی کارکنان سال 1395»، «برگزاری دوره های آموزشی» و «بیمه تکمیلی درمان» و ... از جمله فعالیت های این معاونت در موضوعات و دسته بندی های گوناگون بوده است.

حسینی نژاد در پایان تصریح کرد: از پیشنهادات مدیران استانی استقبال کرده تا بتوانیم خدمت بیشتری به حوزه های علمیه و طلاب داشته باشیم.


١٥:٢١ - دوشنبه ٢ مرداد ١٣٩٦    /    شماره : ٣٩٣٠٤٠    /    تعداد نمایش : ١٣٠٧


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج