اخبار > کتابخانه جامع مرکز مدیریت حوزه راه اندازی می شود
دوشنبه ٠١ بهمن ١٣٩٧


  چاپ        ارسال به دوست

معاون منابع انسانی مرکز مدیریت حوزه های علمیه؛

کتابخانه جامع مرکز مدیریت حوزه راه اندازی می شود

سید مصطفی حسینی نژاد در سومین نمایشگاها دستاوردهای پژوهشی  که در سالن غدیر دفتر تبلیغات حوزه علمیه قم برگزار شد، با بیان اینکه ضرورت تولید علم، تحقیق، تفحص و پژوهش، نظریه پردازی از رسالت مهم حوزه است گفت: حوزه متحول، حوزه ای است که دارای برنامه منسجمی برای تولید علم و نظریه پردازی و رفع نیازهای نظام و جامعه اسلامی باشد و برای همین مسئولین حوزه تمام تلاش خود را بکار بسته اند تا این رسالت را محقق کند.

معاون منابع انسانی و پشتیبانی حوزه های علمیه عنوان کرد: برای تحقق این رسالت مهم، یکی از مسائل که خیلی در این کار دخیل است، منابع انسانی درعناوین سخت افزاری و پشتیبانی و مدیریت و فراهم کردن امکانات پژوهشی و طراحی مجتمع های آموزشی با پشتیبانی کتابخانه جامع و منابع است.

وی افزود: این منابع تا کنون توانسته فعالیت های خوبی در عرصه پشتیبانی از تولید علم در حوزه انجام دهد که از جمله آنها ساخت کتابخانه به متراژ 4هزار و 300 متر مربع است. این کتابخانه در مراحل پایانی ساخت است و به زودی شاهد راه اندازی آن خواهیم بود.

حسینی نژاد گفت: حمایت از طرح های پژوهشی، حمایت حقوقی از پایان نامه ها، بازبینی ضوابط مالی در فرایند تسهیلی مالی، تدوین برنامه مدون و میان مدت، نشر مقاله و برگزاری همایش ها از دیگر رسالت های منابع انسانی حوزه های علمیه است.


١٥:٤٥ - سه شنبه ٢٨ آذر ١٣٩٦    /    شماره : ٣٩٦١٢٥    /    تعداد نمایش : ٦٥٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج